Jauno tehnoloģiju darbnīca: kopā sasniegsim vairāk! Rosināsim "win-win" nosacījumus.

No 11. septembra līdz 16. oktobrim

Uzņēmuma vadītājiem & Biznesa attīstības vadītājiem

Ieeja ir bezmaksas un ar iepriekš aizpildītu anketu

19. augusts - 2. septembris

Izsludinām pieteikšanos Jauno tehnoloģiju darbnīcai, uzņēmumi iesūta sev būtiskos izaicinājumus.

11. septembris

Darbnīcas atklāšana, kas tiks sadalīta divās daļās:

Pirmā daļa: informatīvais seminārs, kur runāsim par drošību, ERP risinājumiem, kā arī prezentēsim interesantu un internacionālu pieredzes stāstu par to, kā citi uzņēmumi ir atrisinājuši Jums līdzīgus izaicinājums. Pasākuma programma tiks precizēta, ņemot vērā uzņēmuma izaicinājumus, un tā saturs būtu maksimāli pielāgots iesūtītajām vajadzībām.

Otrā daļa: viena uzņēmuma izvirzīšana tālākai sadarbībai. Pēc rūpīgas pieteikumu izskatīšanas, MASOC, Microsoft un dots. pārstāvji izvirza vienu no pieteiktajiem uzņēmumiem, ar ko turpmāk sadarbosies iesūtītā izaicinājuma atrisināšanā ar jaunāko tehnoloģiju palīdzību.

11. septembris - 16. oktobris

Individuālo tikšanās posms

Šī posma ietvaros notiks nepārtraukts dialogs starp uzņēmumu un dots. pārstāvjiem, kā arī individuālās tikšanās vismaz vienu reizi nedēļā sešu nedēļu garumā, lai strādātu pie šī izaicinājuma risināšanas.

16. oktobris

Noslēguma pasākums & jaunās darbnīcas sākums, kas tiks sadalīts divās daļās:

Pirmā daļa: uzņēmums prezentē savu skatījumu par darbnīcas gaitu, sadarbības modeli un vai esam kopīgi izstrādājuši definētā izaicinājuma risināšanas plānu (roadmapu). Iespējama vienošanās par turpmāko sadarbības formātu.

Otrā daļa: tiek atklāts jauns darbnīcas cikls ar informatīvo semināru, kā arī izvirzām nākamo uzņēmumu, šoreiz ķīmijas un farmācijas nozarē, pie kura izaicinājuma turpināsim darboties.

Darbnīcas mērķis

Jauno tehnoloģiju darbnīcas mērķis ir, sadarbībā ar MASOC., dots. un Microsoft, veicināt starpnozaru dialogu, radīt jaunus IT produktus un risinājumus, padarīt nozares digitālākas, efektīvākas un eksportspējīgākas, kā arī palielināt darbnīcas dalībnieku biznesa prasmes.

Mēs ticam, ka starpnozaru sadarbība spēj ne tikai palīdzēt nozarēm kļūt konkurētspējīgākām pasaules mērogā, bet, pateicoties to unikālajām un atšķīrīgajām prasmēm, padarīt Latvijas ekonomiku spēcīgāku, uzlabot darba apstākļus un paaugstināt produkta kvalitāti, nepaaugstinot to izmaksas.

Darbnīcas gala rezultāts jeb "taustāmais ieguvums"

Izstrādāts roadmaps par konkrēto uzņēmuma izaicinājumu - kā to tehnoloģiski atrisināt, nosakot paredzamos ieguvumus, resursus un tālākos soļus.

Pieraksties!

Ja vēlies būt informēts par darbnīcas jaunumiem un laikus saņemt atgādinājumu par pieteikuma sagatavošanu - aispildi zemāk pieejamo anketu.